Genç Girişimciler Başkanını Seçti 2015-01-12 10:36:10
Genç Girişimciler Başkanını Seçti

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) koordinatörlüğünde faaliyetlerini sürdüren Kahramanmaraş Genç Girişimciler Kurulu, İcra Komitesi seçiminden sonra Başkan ve yardımcılarını seçmek için ilk toplantısını yaptı. Genç Girişimciler Kurulu Başkanlığı’na mevcut Başkan Arif Çinkay seçilirken Başkan Yardımcılıklarına Fatih Dinçer ve Hakan Kiraz seçildi.

Yeni oluşan Genç Girişimciler Kurulu’nun İcra Komitesi, ilk toplantısını Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) toplantı salonunda gerçekleştirdi.  Kurulun ilk gündem maddesini ise, başkan ve başkan yardımcıları seçimi oluşturdu. 15 icra komitesi üyesi, mevcut başkanın devam etmesi yönünde oy kullandı.
Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Arif Çinkay, yeni katılımlar ile bu dönemde proje sayısının artacağının altını çizerek: “Geçen dönem başlayıp, bu dönemde bitireceğimiz projelerimiz var. Daha fazla proje gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Aramıza yeni katılan arkadaşlarımız ile güzel bir sinerji oluşturup daha kalıcı aktiviteler gerçekleştireceğiz. Faaliyetlerimiz birbiri arkasına gelecek” dedi. 

KMTSO Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Asil Üyeleri Şöyle:

Arif Çinkay
Fatih Dinçer
Hakan Kiraz
Cem Emirmahmutoğlu
Erhan Oğulmuş
Halil Kaçmaz
Sevde Tanrıverdi
Hikmet Gümüşer
Sefa Öngel
Zehra Arpasatan
Mehmet Ongun
Ziya Han Kaptanoğlu
Cem Sinan Bayazıt
Onur Toprakkale